Android Gps Navigasyon Programı İndir

android navigasyon programları,android gps navigasyon programı indir,android gps navigasyon programı,android gps navigasyon indir,gps navigasyon programı,gps navigasyon programı indir,android gps programı,android gps programı indir,android gps navigasyon uygulaması indir,android gps navigasyon uygulaması,android navigasyon uygulaması,android navigasyon uygulaması indir,android gps navigasyon internetsiz, internetsiz android gps navigasyon,android gps navigasyon full,android gps navigasyon full indir,android navigasyon programları,android navigasyon programları indir,android navigasyon programları full,android navigasyon programları tam sürüm,android navigasyon programı tam sürüm,android navigasyon programı nasıl kurulur,android gps navigasyon programı nasıl kurulur,android gps navigasyon programı kurma,android gps navigasyon programı kurulumu

Android Gps Navigasyon Programı İndir

Mustafa Kemal Erdem One comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Gps Navigasyon Uygulaması

Sygic: GPS Navigation, mobil cihazda yer alan GPS donanımını kullanarak harita desteği ile gidilecek yeri tarif edebilen bir yön bulma uygulamasıdır.

Türkiye’nin

yaklaşık %70’ini haritalandırmış olan geliştiriciler, bu sayede Türk kullanıcılara da hizmet verebiliyor. Sesli olarak komutları ifade edebilen uygulamayı Türkiye’de kullanmak için kurulumun ardından Türkiye harita paketini indirmek gerekiyor. 3 boyutlu olarak haritalandırılmış yolları ekrana taşıyan uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de TomTom haritalarını desteklemesidir.

Batarya gücünün zayıf olduğu mobil cihazlarda dikkatli kullanılmasını tavsiye ettiğimiz Sygic: GPS Navigation, alanında en başarılı yön bulma ürünlerinden biri.

TomTom Turkey Navigasyon Android Uygulaması

İlk olarak karşımıza IFA 2012’de çıkan TomTom Turkey Android uygulaması nihayet Play Store üzerinden yayınlandı. TomTom Turkeysayesinde belki de Android platformu en iyi harita ve navigasyon servisine kavuşmuş oldu. TomTom Turkey uygulamasının en büyük özelliği çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Çevrimdışı çalışmasına rağmen veri kesintisi dahi yaşatmadan kullanım sunan uygulama kalitesini de ortaya çıkarmış oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Ömür boyu ücretsiz harita güncellemesi yapabilen TomTom Turkey uygulaması, trafik önizlemesi ve trafik hakkında bilgi de verebiliyor. Bu sayede her 2 dakikada bir canlı trafik bilgisi ekrana yansıyor. Ayrıca doğru şeritlerin ve kuralların kullanılması için de uygulama Advance Lane Guidance adı verilen bir hizmet ile en doğru bilgileri kullanıcıya aktarabiliyor. Bunun dışında diğer özellikleri bilinen navigasyon özellikleri olan TomTom Turkey uygulaması 45.38$ lık bir etikete sahip.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S 2 Plus Android 4.2.2 Güncellemesi İndir başlıklı makalemizde Galaxy, samsung galaxy s 2 plus android 4.2.2 güncellemesi ve samsung galaxy s 2 plus android 4.2.2 güncellemesi indir hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

Alaaddin YILDIZ

Ağustos 13, 2013 tarihinde 1:29 pm

siteniz çok güzel ve çok açıklayıcı tebrik ediyorum :)

Bir cevap yazın