Android Google Play Hizmetleri Nedir APK indir

Android Google Play Hizmetleri Nedir APK indir,Google Play Hizmetleri Kullanımı.Google Play Hizmetleri Telefona Yükleme Kurma Programı.Kurulum Hatası Sorunu

Android Google Play Hizmetleri Nedir APK indir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Google Play Hizmetleri Nedir Telefona APK Indirme

Android Google Play Hizmetleri nedir apk indirme yükleme ayarları. Google Play Hizmetleri kullanımı nasıl telefona kurulamıyor. Google Play Hizmetleri telefona yükleme kurma programı nasıl nereden indirilir? kurulum hatası sorununun çözümü.

Google Play hizmetleri Android uygulamalarını ve Google Play mağazasında yayınlanan uygulamaların güncellemesini sağlayan hizmet uygulamasıdır. Bu bileşen uygulaması, Google hizmetlerini kullanarak kimlik doğrulama, senkronize, kullanıcı gizliliği, az güç harcayan konum hizmetleri gibi temel işlevleri sağlayan uygulamadır.

Uygulama Özellikleri: Google Haritalar API’sı Lite mode oluşturma. Konum ayarları iletişim kutusu, Ads SDK’sı iyileştirmeleri, uygulama dizine ekleme drive API’sı iyileştirmeleri, yeni sorgu sonucu, fatura adresi otomatik tamamlama özelliği de dahil olmak üzere cüzdan API’sı iyileştirmeleri. Google Play hizmetleri uygulama deneyimi geliştirme, daha iyi harita ve oyun deneyimi sağlar. Google Play hizmetlerini indirmek için Play Store arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Android Google Play Hizmetleri Nedir APK indir,Google Play Hizmetleri Kullanımı,Google Play Hizmetleri,Telefona Yükleme Kurma

Bir önceki yazımız olan Google Play Store 5.1.11 Yeni Uygulaması APK Yükleme indirme başlıklı makalemizde Kurulumu ve Play Store Son Sürüm indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın