Android Google Maps Uygulaması

android için google maps ,android google maps, android için google maps güncelleme,android için google maps güncellendi,maps android indir,android google maps indir,android google maps uygulaması,android google maps uygulaması indir,android google maps programı,samsung android google maps uygulaması,htc android google maps uygulaması,lg android google maps uygulaması,sony android google maps uygulaması

Android Google Maps Uygulaması

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Android i Google Maps ile ilgili gelişmeler

Android için Google Maps uygulaması bugün (10.07.2013) itibariyle güncelleme almaya başladı.

Yeni dizayn ile gelen yeni Google harita servislerinde Google 2013 Etkinliği’nde tanıtılan bir takım geliştirmelerin yansımalarını da görmek mümkün.

Google Harita servisleri uygulamasının Android sürümünün güncellemesi dizayn anlamında geçtiğimiz Aralık ayında IOS’a gelen güncellemenin çizgisine oldukça yakın.Uygulamanın son sürümünün açılış ekranında menu tuşları ekranın sağ tarafından sol tarafına taşınmış. Bu anlamda Google’ın Android ile IOS uygulamalarını birbirine yaklaştırdığını görüyoruz. Uygulama bünyesinde canlı trafik bilgisi güncellemeleri, kaza raporları ve dinamik yön bulma özellikleri göze çarpıyor.Google Play üzerinde yer alan açıklamaya göre Android için Google Maps uygulaması Android 4.0.3 ve üzeri sistemlerde güncellenebiliyor olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Google’ın harita servisi Google Maps’in son sürümü

Kaynak: Google Play

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.