Android Gmail Hotmail Mail Hesabı Kaldırma Silme Adımları

Android Gmail Hotmail Mail Hesabı Kaldırma Silme Adımları

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Gmail Hotmail E-Posta Hesabı Kaldırma Silme Nasıl yapılır

Android Gmail Hotmail Mail Hesabımı Nereden Nasıl Kaldırabilirim? E-Posta Kaldırma Silme Adımları. Gmail Hotmail Android E-Posta Hesap Silme Kapatma. Android Cep Telefonda Kurulu Maili Kaldırma Bölümü.

Android cep telefonda kurulu mail adresini kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Her hangi bir sorunda yedeğinizi alıp cihazı fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz.

Ayarlar>Hesaplar yada Hesapları bölümünden E-Posta yazan bölüme giriş yapıp Hesap ayarları bölümünden mail adresi üzerine tuşlayıp en altta bulunan Hesabı Kaldır seçeneğinden mevcut tanımlı mail adresini kaldırabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Android Gmail ve Hotmail hesaplarda bazen sorundan dolayı android mail gönderme başarısız uyarısı alabiliyorsunuz.Bu gibi sorunlarda senkronizasyonu durdurabilir yada kurulu e-posta hesabını kaldırarak çözüme ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Android Clean Master Hızlandırma Programı Nasıl Kullanılır başlıklı makalemizde Android Clean Master Türkçe Ücretsiz, Android Hızlandırma Uygulaması Clean Master indir ve indirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın