Android Flash Player Sorunu

Android Flash Player Sorunu,Android Flash Player Sorunu Nasıl Çözülür, Android Flash Player Sorunu, Android Flash Player Sorunu Çözülür, Android Flash Player Sorunu Ayarları, Android Flash Player Sorunu Çözümü, Android Flash Player Çözümü, Android Flash Sorunu, Android Flash Sorunu Çözümü, Android Flash Player Sorunu Nasıl Çözülür, Android Flash Player,Android Flash Player Sorunu Nasıl Çözülür,Android-Flash-Player-Sorunu-Nasil-Cozulur-523.html,Android-Flash-Player-Sorunu-Nasil-Cozulur-523,Android-Flash-Player-Sorunu-446.html,Android-Flash-Player-Sorunu-446

Android Flash Player Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Adobe Flash Player 10.03, android adobe flash player son sürüm indir, android adobe flash player yüklenmiyor, Android Cep, Android Destek Hattı, android flash nasıl yüklenir, android flash playar destekli sürümü indir, android flash player, android flash player 11, android flash player apk 11, android flash player browser, android flash player çalışmıyor, Android Flash Player Çözümü, Galaxy Fit Flash Player Sorunu Çözüm, Galaxy Gio Flash Player Sorunu Çözüm

Android için daimi gerekli olan Adobe Flash Player geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yayınladı. Bizde bunu sizlerle paylaşmak istedik. Güncellemenin ne gibi yenilikleri olduğu konusunda ise herhangi bir açıklamaya ne yazık ki rastlayamadık.

Sanıyoruz ki önümüzdeki günlerde bu konu hakkında Adobe yetkilileri bir yazı hazırlarlar.

Kısaca sizlere Adobe Flash Player’ın ne işe yaradığını şöyle açıklayalım:

Adobe Flash Player, Android cihaz kullanıcılarının, flash içerikli web sayfalarında sorunsuz bir web deneyimi yaşamalarını sağlayan olmazsa olmaz bir eklentidir
Ziyaret ettiğiniz web sayfalarındaki video ve animasyon gibi içeriklerin problem yaşamadan görüntülemek istiyorsanız, cihazınıza Flash Player’ın bu resmi Android eklentisini mutlaka yüklemelisiniz.

İndirmek için Tıklayınız.

Son sürüm versiyonu:

Etiket:Adobe Flash Player 10.03, Android Cep, Android Destek Hattı, Android Flash Player Sorunu Çözüm, ARM işlemcilerin Adobe Flash Player 11 desteği, ARM işmeciler Flash Player Sorunu Çözüm, Flash Player Sorunu Çözüm, Flash Sorunu, Galaxy Ace Flash Player Sorunu Çözüm, Galaxy Ace Video İzleyemiyorum, Galaxy Fit Flash Player Sorunu Çözüm, Galaxy Gio Flash Player Sorunu Çözüm, Android Flash Sorunu, Android Flash Player Sorunu

Not: Telefonunuzda daha Yeni Bir Sürüm Yüklü İse Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.34) Sürümünü Deneyebilirsiniz!

Flash Player for Android 4.0 archives
  • Flash Player 11.1.for Android 4.0 Tıklayınız
  • Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.27)
  • Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.20)
  • Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.17)
  • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.12)
  • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.11)
  • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.8)
  • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.7)
  • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.112.61)
  • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.112.60)

Adobe Flash Player 11

Geçen gün bi sitede flashların çalışmadığını farkettim. Sitedeki flashın yerine “? işaretli mavi kutular” vardı. Galaxy S3 te flash player kendinden geliyor diye biliyordum.Galaxy S3 Flash Player Sorunu Çözümü

facebook müşteri hizmetleri

veya ben güncelleme yapınca bişiler oldu bende anlamadım. Daha sonra android markette “adobe flash player” fln diye arattığımda arama sonuçlarında çıkmıyordu.Ama google hesabınızdan çıkış yaptığınız da aradığınız Android uygulaması yerinde duruyor. Siz tekrar giriş yapıp, indirmek istediğinizde “bu öge cihazınız için belirlenen ülkede yüklenemez” diye bir uyarı çıkıyor.

İndirmiş olduğunuz “install_flash_player_ics.apk” dosyasını cihazınızın hafıza kartınıza kopyalayın.
Bir dosya yöneticisi kullanarak uygulamayı kurun (Örnek olarak AppInstaller‘ı kullanabilirsiniz). Bu aşamada cihazınıza kurulum için bazı izinler vermeniz gerekebilir.
Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcı ayarları kısmından Flash Player için “Her Zaman Açık (Alway On)” veya “İhtiyaç Halinde (On Demand)” seçeneklerinden birini seçiniz.

Aşağıda Flash Player versiyonları yer almakta indirip deneyebilirsiniz.

Herneyse; forum forum dolaşmayın , size hemen reçetenizi yazayım.

Samsung Galaxy S3 Flash Player Sorunu Çözümü şu;

1) Öncelikle Adobe Flash Player For Android apk dosyasını indirin.
2) Telefonunuza bu dosyayı atın.(Bluetooth veya USB kablosu ile veya canın nasıl istiyorsa)
3) Daha sonra telefonunuza attığınız APK dosyasını çalıştırın. üstüne yazılsın mı fln derse de “EVET” deyip geçin.

4) İsterseniz Dolphin Browser(bu browser da fena değil) isterseniz telefonun kendi browserından TEST edebilirsiniz.(Eğer browserlar açıksa, kapatıp, tekrar başlatın). Flash playeri test etmek için  LİNKİ kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Hard Reset | Samsung Kilit Açma başlıklı makalemizde samsung, Samsung Ekran Kilitini Açma ve Samsung Ekran Kilitini Kırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın