Android Clean Master Hızlandırma Programı Nasıl Kullanılır

Android Clean Master Hızlandırma Programı Nasıl Kullanılır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Clean Master Türkçe Hızlandırma Programı Kullanımı

Android Clean Master Hızlandırma Programı Nasıl Kullanılır Yükleme? Android Cep Telefonu Tablet Hızlandırma Uygulaması Clean Master indir. Android Clean Master Türkçe Ücretsiz.Kullanımı,indirme Kurulumu. Android Clean Master Nedir Nasıl Kullanılır?

Android hızlandırma uygulamasını play store’nin arama bölümüne “Clean Master” yazıp bulup indirip yükleyebilirsiniz.  Clean Master Android cep telefonu ve tabletler için en iyi hızlandırma, bakım, performans programlarında biri.

Android Clean Master‘ın Öne Çıkan Özellikleri – İyileştirme ve Antivirüs

Eksiksiz: Clean Master’ın hedeflerine (önbellek ve kalıntı dosyalar) odaklanabilmesi için milyonlarca uygulamanın gereksiz dosya oluşturma davranışı analiz edildi.
Hızlı ve Kolay: Kullanımı kolay, hızlı ve sade kullanıcı arayüzü, havalı geçiş efektleri
1 Numaralı Antivirüs Motoru: AV-TEST tarafından 1 numara olarak seçildi, profesyonel olarak koruma sağlar. Tarama, diğer ücretli antivirüs uygulamalarına göre %500 daha hızlı, sadece 5 saniye sürer.
Clean Master’ın Özellikleri- İyileştirme & Antivirüs

facebook müşteri hizmetleri

ANDROiD GEREKSİZ DOSYA TEMİZLEME
Cihazındaki ve hafıza kartındaki performansı geliştirmek ve hafızayı düzeltmek için önbelleği ve artık dosyaları sil.

ANDROiD HAFIZA ARTIRMA
Tüm oyunlarını ve çalışan uygulamalarını hızlandırır, serbest RAM sağlayarak cihazını hızlandırır. Tek Dokunuşla Hızlandır ve Oyun Hızlandırma özelliklerimiz doğrudan olarak anasayfanızdan iyileştirmenizi sağlar.

ANDROiD GÜVENLİK & GİZLİLİK
Sistem taraması yapar, önceden yüklü ve kullanıcının yüklediği uygulamaları virüslerden,truva atlarından, güvenlik açıklarından, reklam destekli zararlı yazılımlardan ve casus yazılımlardan korur. Gizliliğinizi korumak için kişisel ve gizli bilgilerinizi kaldırın.

ANDROiD UYGULAMA YÖNETİCİSİ
Bilinmeyen veya belleği şişiren uygulamaları sil veya önemli olanları yedekle. Bazı rootlu cihazlar uygulamaları hafıza kartına taşıyabilir hemde önceden yüklü uygulamaları ve sistem uygulamalarını silebilir. Seçtiğimiz uygulamalar ilgi alanlarınla eşleşen yararlı uygulamalar bulmana izin verir.

Bir önceki yazımız olan Booster For Android Telefon Hızlandırma Programı başlıklı makalemizde Android Tablet Cep Telefonu Hızlandırma indir, Performans Bakım Uygulaması ve Yavaş Çalışan Android Hızlandırma APK Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın