Android Cep Telefonunda Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme

Android Cep Telefonunda Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme,Yedeği Aldığınız Rehberi Yükleme,Android Rehber Yedekleme Programı,Yazılımı,Programları,indir,Kurulumu,Yükleme

Android Cep Telefonunda Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Cep Telefonunda Bulunan Rehberi Yedekleme ve Yedeklemeyi Geri Yükleme Alma Programı

Android cep telefonunda Samsung,Galaxy,S2,S3,S4,S5,Note,HTC,LG,Sony,Discovery,Huawei,T40,T50 rehber yedekleme programı rehber nasıl yedeklenir yedeği alınan bilgisayar ile nasıl atılır

Android Cep Telefonunda Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme,Yedeği Aldığınız Rehberi Yükleme,Android Rehber Yedekleme Programı,Yazılımı,Programları,indir,Kurulumu,Yükleme

Android Cep Telefonunda Rehberi Harici Sd Karta Taşıma:

1.Telefonunuzun Ana Ekranındayka, rehbere girin.

2.Rehber Açıkten, sol alt köşeden seçeneklere dokunun aşağıdaki ekranla karşılacaşaksınız. Bu ekrandan İçe/Dışa Aktar seçeneğine girin.

4.İçe/Dışa Aktara girdiğinizde şöyle bir görüntüyle karşılacaksınız.

5.Sd Karta Çıkarı seçin. Karşınıza Bir onay ekranı çıkacak. onayladığınızda rehberiniz Haric sd kartınıza çıkarılacak.

Rehberi Geri Yükleme

Rehberi geri yüklemek için yukarıdaki 1,2,3 seçenekleri aynen uygulayın. Üçüncü ekranda bu kez, ” “SD Kartından al” kısmını seçmelisiniz. Bunu seçtiğinizde karşınıza çıkan ekrandan, rehberi geri yüklemek istediğiniz bölümü seçmenizi isteyecek. Burada “telefon” ve “google” hesabınız görünecek. Telefonu seçtiğinizde rehber telefona geri yüklenecektir.

facebook müşteri hizmetleri

Android Telefonda Rehberi Gmail ile Yedekleme

Android cihazlarda rehberiniz aynı kayıtlarla dolu ise; rehberinizi android cihazınızda

tanımlı olan gmail hesabınıza senkronize ediniz. Rehberinizi senkronize ettikten sonra,

bilgisayardan gmail hesabınıza giriş yapınız ve aşağıdaki yönergeleri uygulayınız.

Rehberinizi daha önce gmail adresinize senkronize etmediyseniz;

1) Android cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olun.

2) Menü / Ayarlar / Hesaplar ve Senkronizasyon kısmından tanımlı olan gmail adresinizi seçiniz. Yoksa yeni bir gmail adresi oluşturup bu menüden ekleyebilirsiniz.

3) Üstte belirtilen menüden, gmail adresinizi seçtikten sonra Veri Senkronizasyon bölümünde “Kişiler” kısmının seçili olduğundan emin olunuz. Menü veya Seçenekler tuşuna basarak senkronizasyonu başlatın. Eğer daha önce bu işlem yapılmışsa vakit kaybetmeden direkt bilgisayardan gmail adresinize giriş yapın.

4) Gmail adresinize giriş yaptıktan sonra “Rehber” kısmına gelerek aşağıdaki işlemleri yapın ve Android cihazınızdan rehberinizi tekrar senkronize ediniz.

POSTA yazısının kenarındaki ok işaretine tıklayarak Rehber kısmına giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı başlıklı makalemizde Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı, MP3 ve Müzikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın