Android Cep Telefonu ve Tablete Nasıl Oyun Yüklenir

Android Cep Telefonu ve Tablete Nasıl Oyun Yüklenir,Android Oyun indirme Kurma,Android Yüklü Telefon ve Tablette Oyun Kurma,Android Oyun Nereden indirilir

Android Cep Telefonu ve Tablete Nasıl Oyun Yüklenir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Cep Telefonu ve Tablete Nasıl Oyun Yüklenir

Android cihazlara oyun yükleme için ister play store ister her hangi bir siteden oyunu bilgisayara indirip kurabilirsiniz.

Play Store için bilgisayara program kurarak yapabilirsiniz.

Android cihazınız oyun için yeterli belleğe sahip değilse oyunu bilgisayara indirip usb kablosu ile Android tablet yada cep telefonunuza hafıza kartınız varsa (sd kart) oyunu karta aktarıp cihazınızdan yüklediğiniz yere giriş yapıp oyunu kurabilirsiniz.

Bazı oyunlarda aktarım yada çalıştırma sorunu yaşarsanız cihazınızdan android hata ayıklama modunu aktif etmeniz yeterli.

Örnek bir oyunu Google Play Store üzerinden yükle komutu ile yükleyip deneme fırsatım oldu oyun adı CSR Racing indirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

                                   CSR Racing Android Oyunu Açıklaması

Sınavların en zorlusunda hayallerinin arabasıyla yarış ve terk edilmiş şehir sokaklarında drag yaparak coş. CSR Racing nefes kesen, göz alıcı grafiklerle bağımlılık yapan bir oynanışı ve çok oyunculu başa baş mücadelenin çarpıcılığını bir araya getirerek, yeni bir yarış deneyimi ortaya çıkarıyor.
Audi R8, BMW M3 veya Chevrolet Corvette aracını turbolar, nitro enjeksiyon ve aerodinamik ayarlamalarla güçlendirerek, gitgide zorlaşan rakipleri alt et. Sonra da hazır olduğunda, şehre hükmeden çetelere meydan oku.
ARKADAŞLARINLA YARIŞ
Garaj koleksiyonunu kullanarak son derecede hassas yarış teknikleriyle arkadaşlarını yen. Yarışlarda elde ettiğin milisaniyelik farklarla Arkadaş Liderlik Tabloları’nda üst sıralara tırmanıp Pagani Zonda S 7.3 ödülüne ulaş.

Bir önceki yazımız olan Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz başlıklı makalemizde Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz, Android VPN Programı Nedir ve Full Sürün Vpn Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın