Android Cep Telefonu Performans Arttırma Uygulaması

Android Cep Telefonu Performans Arttırma Uygulaması, Android Performans Arttırma Programı, Android Telefonum Yavaş Çalışıyor, Ayarları, Hızlandırma, Kasıyor, Programları, uygulamaları, Yavaşlama

Android Cep Telefonu Performans Arttırma Uygulaması

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Cep Telefonu Performans Arttırma Uygulaması Hızlandırma Programı

Android Cep Telefonu Performans Arttırma Uygulaması,Android Performans Arttırma Programı,Programları,Uygulamaları,Android Telefonum Yavaş Çalışıyor,Yavaşlama,Kasıyor,Hızlandırma,Ayarları

Android cep telefonu Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony, Huawei, Discovery ve tabletler gibi yavaş çalışan akıllı cihazların performansını arttırarak cep telefonu ve tabletlerin bakımını yapmayı sağlayan programlar aşağıda yer almaktadır.

bunları Google Play Store’den indirip kurabilirsiniz ve şu şekilde arama yaparak bulabilirsiniz Android cep telefonu ya da tablet hızlandırma programı

                               Android Cep Telefonu Performans Arttırma Önerileri ve Ayarları

Android Cep Telefonu Performans Artırma Programları

Android Cep Telefonu Performans Artırma Programları

Android Performans Arttırma Programları

Android Performans Arttırma Programları

Clean Master Android Kullanıcılarının Bakım ve Hız için Genel Tercihi

Basit, Eksiksiz ve Güvenli olan Clean Master, Cheetah Mobile tarafından geliştirilen dünyanın en çok indirilen Android iyileştiricisi, bellek & hız güçlendiricisi, ve güvenlik/antivirüs takımıdır. Cihaz performansını geliştirmede, gereksiz ve spam dosyaları kaldırmada, kötü amaçlı yazılımlara, trojanlara ve virüslere karşı korumada eşsizdir.

facebook müşteri hizmetleri

Bu eksiksiz iyileştirme yöneticisi, Clean Master’ı yükleyen 100,000,000’un üzerindeki kişiye katılın! Cihazınızın tüm sorunlarını düzeltmek, neyin cihazınızı yavaşlattığını öğrenmek ve kötü amaçlı yazılımlardan etkilenip etkilenmediğini bulmak için buradayız.
Clean Master’ın Öne Çıkan Özellikleri – İyileştirme ve Antivirüs
☆ Eksiksiz: Clean Master’ın hedeflerine (önbellek ve kalıntı dosyalar) odaklanabilmesi için milyonlarca uygulamanın gereksiz dosya oluşturma davranışı analiz edildi.
☆ Hızlı ve Kolay: Kullanımı kolay, hızlı ve sade kullanıcı arayüzü, havalı geçiş efektleri
☆ 1 Numaralı Antivirüs Motoru: AV-TEST tarafından 1 numara olarak seçildi, profesyonel olarak koruma sağlar. Tarama, diğer ücretli antivirüs uygulamalarına göre %500 daha hızlı, sadece 5 saniye sürer.
Clean Master’ın Özellikleri- İyileştirme & Antivirüs

► GEREKSİZ DOSYA TEMİZLEME
Cihazındaki ve hafıza kartındaki performansı geliştirmek ve hafızayı düzeltmek için önbelleği ve artık dosyaları sil.

► HAFIZA ARTIRMA
Tüm oyunlarını ve çalışan uygulamalarını hızlandırır, serbest RAM sağlayarak cihazını hızlandırır. Tek Dokunuşla Hızlandır ve Oyun Hızlandırma özelliklerimiz doğrudan olarak anasayfanızdan iyileştirmenizi sağlar.

► GÜVENLİK & GİZLİLİK
Sistem taraması yapar, önceden yüklü ve kullanıcının yüklediği uygulamaları virüslerden,truva atlarından, güvenlik açıklarından, reklam destekli zararlı yazılımlardan ve casus yazılımlardan korur. Gizliliğinizi korumak için kişisel ve gizli bilgilerinizi kaldırın.

► UYGULAMA YÖNETİCİSİ
Bilinmeyen veya belleği şişiren uygulamaları sil veya önemli olanları yedekle. Bazı rootlu cihazlar uygulamaları hafıza kartına taşıyabilir hemde önceden yüklü uygulamaları ve sistem uygulamalarını silebilir. Seçtiğimiz uygulamalar ilgi alanlarınla eşleşen yararlı uygulamalar bulmana izin verir.

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Kullanıcı Adımı Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım başlıklı makalemizde Android Gmail Kullanıcı Adımı Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım, Android Gmail Parolamı Unuttum ve Android Kullanıcı Şifremi Unuttum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın