Android Cep Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş Yapma

Android Cep Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş Yapma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Cep Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş Yapma Nedeni

Android Cep Telefondan Yasaklı Sitelere Giriş Yapma,Android Telefon Yasaklı Sitelere Erişim Nasıl Yapılır,Erişim Hatası Sorunu,Yasaklı Kısıtlı Sitelere Android Giriş.Yasaklı Sitelere Android Telefondan Giriş.

Android Cep Telefonundan Yasaklı Sitelere Erişim Nasıl Yapılır,Samsung,Galaxy,HTC,LG,Sony,Discovery,Turkcell T40 T50,Avea,Vodafone,Huawei,Kısıtlanan Siteye Giriş Yapma

Android akıllı telefon kullanıcıların çoğu zaman aradığı özellikle önemli sitelerin erişime kısıtlandığından tercih ettiğini yöntemlerden biri dns diğeri uygulamalar.

facebook müşteri hizmetleri

Şunu belirtmek isterim ki kullanılan pek bilinmeyen dns ya da uygulamalar size ve cihazınıza zarar verebilir.Bu zararlardan bazıları bilgileriniz diğeri verilerinizin zarar görmesi.

Android tabanlı kullanılan cihazlarda en büyük sorun güvenlik şu etapta çok fazla bir güvenlik önlemi alınmamıştır.Yeni yeni başlanan güvenlik yama ve uygulamaları geliştirilmeye başlanmıştır.

Yasaklı sitelere erişim yapayım derken daha büyük sorunlara neden olmadan yapacağınız işleme dikkat ediniz.

Bir önceki yazımız olan Android Telefon Resim Video Dosya Görüntü Televizyona Aktarma başlıklı makalemizde Android Cep Telefonunda Bulunan Verileri Görüntüleri Smart TV Televizyona Aktarma, Android Telefon Resim Video Dosya Görüntü Televizyona Aktarma ve Bağlantı Yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın