Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir

Android Flash Player İndir,Android Flash Player Ücretsiz İndir,Android Adobe Flash Player İndir,Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir,android-adobe-flash-player-ucretsiz-indir-569.html,android-adobe-flash-player-ucretsiz-indir-569

Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Adobe Flash Nasıl Kurulur İndirilir

Android Adobe Flash Player İndir, Android Adobe Flash Player Ücretsiz İndir, Android Flash Player İndir, android flash player indirme, android flash player indirme sorunu, android flash player kurulamıyor yerine ne kullanabilirim, android flash player nasıl indirilir, Android Flash Player Ücretsiz İndir, android flash player yerine ne kullanabilirim, android flash player yükle, Android flash player Yükleme

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Adobe Flash Player ile internet

adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe’un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play’den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

 • Android’inizde Ayarlar’ı açın ve Güvenlik’e gidin.
 • Cihaz Yönetimi’nin altındaki Bilinmeyen Kaynaklar kutusunun içine tik koyup erişime izin verin.

Android Flash Player Kurulumu Nas%C4%B1l Yap%C4%B1l%C4%B1r1 Android Flash Player Kurulumu Nasıl Yapılır

facebook müşteri hizmetleri

Flash Player’ı yükleme

Adobe uzun süre önce Google Play Store’dan Flash Player’ı kaldırdı ancak Adobe’nın sayfasında hala arşivlenmiş versiyonları var.  Android 4.0 arşivlerinde aşağıda bulunan sürümleri deneyebilirsiniz. Öneri en son versiyonunu yükleyin. Eğer yüklenmezse flash desteği olan tarayıcı kullanılabilir.

Flash Player Destekli Tarayıcı kullanma

Mobil websitelerde Flash içerik oynatabilmek için, gene de Flash’ı desteleyen bir web tarayıcısına ihtiyacınız var. Android için olan Google Chrome, Flash’ı destelemiyor ama Mozilla Firefox ya da Dolphin Browser gibi alternatifler, Flash’ı çalıştırıyorlar. Firefox ile Flash’ı kullanmak için, fazladan bir işlem yapmaya gerek yok. Flash yüklenince zaten Firefox’ta çalışıyor. Dolphin Browser’daysa önce Ayarlar’dan Flash plug-in aktive edilmeli. Bu da, Ayarlar > Sayfa içeriği ayarları > Flash Player > Her zaman açık, seçenekleri izlenerek yapılabilir.

Flash Player for Android 4.0 archives

 • Flash Player 11.1 for Android indir
 • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.63)
 • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.58)
 • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.54)
 • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.48)
 • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.47)
 • Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.37)
 • Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.36)
 • Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.34)

Bir önceki yazımız olan Android Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı Skype başlıklı makalemizde Android İçin, Android Sesli Konuşma Programı Skype ve Android Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın