Android 5.1 Güncellemesi Başladı Sürüm Özellikleri

Android 5.1 Güncellemesi Başladı Sürüm Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android 5.1 Sürüm Güncellemesi Başladı Sürüm Özellikleri

Android 5.1 yeni güncellemesi bazı telefonlara ulaştı. Android 5.1 Lollipop sürümü ile gelen yenilikler ve hangi telefonlara gelecek?

Android 5.1 Google modeller için güncellemeye açılmıştı. Bazı markalar için belirlenen ülkelerde denemelere başlandı.

Android 5.1 ile sessiz mod: Sessiz mod ile LED uyarılarını titreşim veya ses olmadan alma özelliği Android 5.1 ile tekrar geri döndü.

Android 5.1 Wi-Fi sorunu: Kablosuz bağlantı çok olan yerlerde sinyal bastırması sonucu Android cihazlardan wifi bağlantı sorunu ya da yetersiz gibi durumlar için yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kalkacağı açıklandı.

facebook müşteri hizmetleri

Lollipop yeni Anti Hırsızlık: Bazı Android cihazlarda anti hırsızlık işlevi, hırsızların telefondaki birincil hesabı değiştirip, kendi hesabını ekleyip cihazı sıfırlamayıp oturum açılması yeni güncelleme ile zorlaştıracak.

Akıllı çağrı engelleme: Yeni sürüm ile istediğiniz saat dilimlerinde rahatsız edilmemeniz engelleme ayarlarınızı yapabilmenizi sağlayan yenilik. Uyku, toplantı ya da özel günler için rahatsız edilmeme alarm’ini kurarak o saatler için programınızı yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Galaxy S5 Mini Android 5.0 Güncelleme Tarihi Ne Zaman başlıklı makalemizde Android 5.0 Türkiye Sürümü, Lollipop Yeni Sürümü Hangi Tarihte Çıkacak ve Samsung Galaxy S5 Mini Android 5.0 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın