Android 5.0 Lollipop LG G3 Yazılım Özellikleri

Android 5.0 Lollipop LG G3 Yazılım Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comment
LG

 android iphone destek hatti

LG G3 Android 5.0 Lollipop Yazılım Özellikleri

Android 5.0 Lollipop LG G3 yazılım güncellemesi ile gelen özellikler neler? LG G3 Android 5.0 ile daha hızlı daha performanslı.Yazılım sürüm özelliği görünüm pil batarya süresi.

Android 5.0 bildirim çubuğu LG G3 telefonda çok hoş bir görünüm sağlamış.Bildirim çubuğu üzerinde sarı bir kullanıcı simgesi yerini almış ve çubuğu aşağıya çektiğinizde, ayarlar simgesinin yanında yer alan yardım bölümü ile kullanıcı geçişi yapmak mümkün. Örnek verecek olursak telefonu çocuğunuza vermek istediğinizde hızlıca konuk yada çocuk moduna geçebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

kısa yol simgeleri, parlaklık ve ses ayarları kitkat sürümü ile aynı görünüme sahip. Uygulamalar arasında gezinmek isterseniz parmağınızla yukarı yada aşağı doğru sürüklemeniz yeterli. Çift pencere özelliği ile aynı anda 2 uygulamayı aynı anda kullanabilir ve ekranı 2’ye bölebilirsiniz.

Android 5.0 kitKat işletim sistemine göre 2-3 saniye daha hızlı açılıyor ve takılmalar ortadan kalkmış görünüyor. LG G3 hızlı bir telefon olmasının artısı Android 5.0 güncellemesi olmuş yani daha hızlı bir telefon olmuş.

LG G3 bataryası yetersiz olması sebebi ile tasarruf modunda kullanan kullanıcıların sayısı oldukça fazla yeni Android güncellemesi ile biraz daha pil süresinde ilerleme olmuş durumda.

 

Bir önceki yazımız olan Bios Sıfırlama Ne İşe Yarar başlıklı makalemizde Anakart Arızaları, Anakartım Arızalandı Ne Yapmalıyım ve Basit Anakart Arızaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın