Android 4.4.3 Güncellemesi Kablosuz Bağlantı Play Store Sorunu Çözümü

Android 4.4.3 Güncellemesi Kablosuz Bağlantı Play Store Sorunu Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android 4.4.3 Güncellemesini Yükleyen Android Kullanıcılarından 3G WiFi Kablosuz Bağlantı Play Store Bağlantı Hatası Yeniden Başlatma Şikayetleri

Google, güncellemeye açtığı Android 4.4.3 sürümü bazı kullanıcılardan gelen şikayetler doğrultusunda Android 4.4.3 incellemeye alındı.

Android 4.4.3 sürüm güncellemesinden sonra çıkan sorunlar sadece bazı cihazlarda görüldüğü nedeni tam belli olmayan sorun listesi aşağıda yer almaktadır. 

Nexus,Nexus 5,Nexus 7 ve Nexus 10 Android cep telefonu kullanıcılar aşağıdaki sorunların bazıları görüldüğünü ekleyelim.

Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Sonrası Çıkan Bazı Hatalar

Bazı ekran hata uyarıları
Pil ömrü sürsinde sorunlar
Exhange ActiveSync sorunları
Google Play Store’de alınan hatalar
Belirsiz reset atmalar yeniden başlamalar
Wifi kablosuz bağlantı ve 3G bağlantılarda sorunlar

facebook müşteri hizmetleri

Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Sonrası Çıkan Hataların Çözümü

Yüklediğiniz Android 4.4.3 sürümü tekrar kurmanız; Cep telefonunuzda bulunan önemli verileriniz varsa yedeğini alıp hard reset yapıp Android 4.4.3’ü tekrar kurabilirsiniz. Android 4.4.3’ü Odin yazılımı ile yükleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy S4 ve Galaxy S5 Android 4.4.3 Sürümü Ne Zaman Gelecek başlıklı makalemizde Android 4.4.3 Galaxy S4 Galaxy S5 Sürüm Güncellemesi, Android 4.4.3 Yazılım Güncellemesi ve Galaxy S4 ve Galaxy S5 Android 4.4.3 Sürümü Ne Zaman Gelecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın