Now Reading
Android 4.3 Stabil Sürümü İndirme Adresi
0

Android 4.3 Stabil Sürümü İndirme Adresi

by Mustafa Kemal Erdem20 Temmuz 2013

 android iphone destek hatti

Android 4.3 Stabil Sürümleri Ne Zaman Çıkacak

Android 4.3 indir, Android 4.3 Ne Zaman, android 4.3 ne zaman çıkacak, Android 4.3 Ne Zaman Türkiyede Çıkacak, Android 4.3 Nexus 4, Android 4.3 Nexus 4 İndir, Android 4.3 Stabil Sürüm İndir, Android 4.3 Stabil Sürümleri Yayınladı Android Sürüm İndir, Android 4.3 Stabil Sürümü İndirme Adresi, vibrantmtd, vs920 LG Spectrum Android 4.3 sürüm güncelleme

Bir Google çalışanı tarafından satılan ikinci el Nexus 4 cihazında yüklü olan Android 4.3 işletim sistemi bizlere Android 4.3’ün detaylarını görme fırsatı verdi.

Bir video ile bize Android 4.3’ü göstermek isteyen Android 4.3’lü Nexus 4’ün sahibi

yeni işletim sisteminin Android 4.2’den pek de farklı olmadığının altını çiziyor. Belirtilene göre Android 4.3, HTC One ve Samsung Galaxy S4′ün Google Edition sürümleriyle tanıtılan kamera uygulamasını beraberinde getiriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bunun yanında numara çeviricisindeki özellik dikkatleri çekiyor. Ayrıca kullanıcılara yardımcı olacak yeni ayarlar da bulunuyor. Mesela Wi-Fi’yi açıp konum bilgisini tespit etme izni gibi. Bu ayar cihazın artık konumunuzu almak için kablosuz bağlantınızı açmanız gerektiğini söyleyip bizleri rahatsız etmeyeceği anlamına geliyor. Tabii tüm bunların yanında performans artışları, düzeltmeler de mevcut olacak. Ancak aşağıdaki videoya bakıldığında Android 4.3‘ün Android 4.2’den pek de farklı olmadığı görülüyor.

Android 4.3 stabil sürümleri yayınlandığında Cyanogenmod’ da yer alacaktır adres için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Android 4.3 Ne Zaman Çıkacak Derken Videosu Çıktı başlıklı makalemizde android 4.3 indir güncelle, android 4.3 indir kur ve android 4.3 nasıl yüklenir hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response