Android 360 Security Virüs Uygulaması Yükleme

Android 360 Security Virüs Uygulaması Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android Virüs Programları

 android iphone destek hatti

Android 360 Security Virüs Temizleme Uygulaması Yükleme Kurulumu APK

Android 360 Security virüs uygulaması nasıl nereden yüklerim? Telefona yükleme ayarları nasıl yapılır? En iyi Android ücretsiz virüs programı hangisi?

Android cep telefonlarında ücretsiz mobil virüs koruma programı, 360 Security antivirüs programı Android cep telefonlarında virüs engelleme ve temizleme işlevinin dışında cep telefona bakımda yapıyor.Evet yanlış duymadınız artı bir bakım uygulamasına gerek kalmadan tek uygulama ile 2-3 uygulamanın yapabileceği genel işlevleri yapabiliyor.

Kişisel verileri tüm sistem açıklarına karşı korur, kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri siler. Bellek işlemi telefonunuzun sorunsuz çalışmasını sağlarken, bataryanın pil ömrünü uzatır, daha fazla depolama alanı sağlar, günlük kullanımla oluşan gereksiz dosyaları temizler, derinlemesine analiz ile gereksiz arka plan işlemleri siler ya da kapatır.

Virüsü bulur, uyarır, siler ve kayıp mobil aygıtınızı uzaktan erişimle killitler ve hepsi bir arada ve anti hırsızlık programı ile size yetki verir ve size ait kişisel verileri korumak için hızlı hareket etmenizi sağlar ve buarada cihazınızı geri alma fırsatı sunar. findphone.360safe.com, web arayüzümüz ile uzaktan erişimi sağlayarak hırsızlık önleme özelliklerini kullanabiliyorsunuz.

Cihazınızın depolama alanını düzenler, belirli istenmeyen uygulamaları ve APK dosyalarını kaldırmanıza imkan verir, hatta uygulamaları yerel depolama alanından SD karta taşıyarak depolama alanını temiz ve düzenli tutar.

facebook müşteri hizmetleri

Uygulamalar ve yerel APK dosyaları cihazınıza en son eklentileri veya onarmaları size hızlı bir şekilde iletmek için tarayıcılar yükler ve sizi korumak için uygulamanın yüklenmesi boyunca bütün nereden geldiği belli olmayan tehditleri takip eder.

360 Security Android antivirüs programı Google Play Store mağazasından APK uygulamayı 360 Security yazıp indirip Android cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ücretsiz bilgisayarlar için öneri 2015 yılı için virüs programları buradan inceleyebilirsiniz.

Android 360 Security Virüs Uygulaması Yükleme,Android Telefona Antivirüs Programı indir.Virüs Temizleme Uygulaması Nasıl Kurulur?En iyi Ücretsiz Virüs Programı

Android 360 Security Virüs Uygulaması Ücretsiz Yükleme

 

Bir önceki yazımız olan CyanogenMOD 12 Android 5.0 Rom ve Güncelleme başlıklı makalemizde CyanogenMOD Rom, Galaxy ve htc hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın