Alexa Kayıt Olma Site Ekleme

Alexa Kayıt Olma Site Ekleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

Alexa Sitesine Kayıt Olma Site Ekleme Adımları

Alexa Kayıt Olma Site Ekleme Nasıl Yapılır? Alexa Sitesine Nasıl Kayıt Olurum Olunur? Alexa Site Ekleme Resimli Anlatım. Alexa Site Değerleri Nasıl Kontrol Edilir? Alexa Eklenen Siteye Bakma inceleme.

www.alexa.com resmi sitesine giriş yaptıktan sonra Create an Account yazısını tuşlayıp erişim yaptığınız mail adresinizi yazıp Create butonu ile kayıt işlemini başlatıyorsunuz. Kayıt onayı için mail adresine gelen doğrulama kodunu tıklayıp girişinizi yapabilirsiniz. Giriş bölümü Sign In

Alexa Site Ekleme Kayıt Olma Nasıl Yapılır

alexa nasıl kayıt olunuralexa nasıl site eklenir kayıt olma

facebook müşteri hizmetleri

 

 

 

 

Alexa kayıt olup giriş yaptıktan sonra alt tarafta gördüğünüz resimde My Dashboard kayıtlı siteler bölümünden My Sites site ekleme’de yer alan Add My Site yazısını tıklayıp kayıt yapmak istediğiniz site adını yazıyorsunuz.

alexa site eklemealexa site ekleme

 

 

Site adını girdikten sonra View Plans & Pricing tuşlayıp görüntülenmesini bekliyorsunuz site değerleri anlık yansımazsa 24 saat sonra kontrol edebilirsiniz.

alexa web site ekleme değerleri analiz etme

Bir önceki yazımız olan Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu Çözümü Nedir başlıklı makalemizde Ayarları, Çözerim ve Nasıl Çözülür hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın