Acer Yeni Tableti Liquid S2 4K Video Özelliği

Acer Yeni Tableti Liquid S2 4K Video Özelliği,Acer Tablet Liquid S2 4K,Acer Tablet Liquid S2 4K Fiyatı,Acer Tablet Liquid S2 4K Özelliği,Acer Tablet Liquid S2 4K Fiyatları,Acer Tablet Liquid S2 4K En Ucuzu Nerede,Acer Tablet Liquid S2 4K Kurulumu,Acer Tablet Liquid S2 4K Video Özelliği,Acer Tablet Liquid S2 4K 2.2GHz Dört Çekirdek Snapdragon 800 işlemci Üzerinde 4K Video

Acer Yeni Tableti Liquid S2 4K Video Özelliği

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil Teknoloji

 android iphone destek hatti

Acer Tableti Liquid S2 4K Video Teknolojisi

Acer, IFA fuarı öncesinde, yeni bir tablet (akıllı telefon-tablet) cihaz piyasaya süreceğini açıkladı. Liquid S2 adıyla çıkacağı aktarılan tablet, 6 inç Full HD, 1920 x 1080 IPS çözünürlükte ekran, 13 megapiksel  kamera ve  2.2GHz dört-çekirdek Snapdragon 800 işlemci üzerinde 4K video kayıt

özelliği ile türünün ilk ‘i olacak.

Liquid S2’nin en büyük rakiplerinden olan ve lansman günü yaklaşan Samsung Galaxy Note 3’ün de aynı video kayıt özelliğine sahip olması bekleniyor. Yarış başlıyor; dolayısıyla, piyasaya ilk çıkacak olan modelin az da olsa bir ayrıcalık sahibi olacağı kesin.

Acer, geniş-ekran akıllı telefonunun Ekim ayı sonunda satışa çıkacağını açıkladı, fakat tahminler Samsung’un cihazının önce piyasada olacağı yönünde.

Çok yönlü bağlantı özellikleri

4K video kayıt yeteğinin yanında, Acer Liquid S2, 2 megapiksellik bir ön kamera, 2GB RAM, 16GB dahili harddisk ve 4G bağlantıları ile gelecek. Pili 3300mAh olacak olan cihaz, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışacak.

facebook müşteri hizmetleri

Cihazın diğer bağlantı özellikleri ise Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve NFC olacak, dolayısıyla, Liquid S2 NFC bağlantı özelliği ile, temassız ödeme cihazları ile eşlenebilecek ve dosya paylaşımının yanında, diğer dokunmatik bağlantı özellikleriyle uyumlu olacak.

166 x 86 x 8.99mm boyutlarında olacak olan cihaz, nispeten devasa bir görünümde olacak. Bu hafta Berlin’de başlayacak olan IFA 2013 fuarında cihazın fiyat detaylarıyla birlikte, diğer özellikleri de gün ışığına çıkmış olacak.

AndoidPIT ailesi olarak, 4 Eylül’de Berlin’de düzenlenecek olan, akıllı telefon dünyasının en önemli yıllık etkinliklerinden IFA 2013 fuarını takip edip, haberleri an be an sizlerle paylaşacağız. Kaynak: Pocket-Lint

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın