4.5G En iyi En Hızlı İnternet Paketleri Kampanyaları

4.5G En iyi En Hızlı İnternet Paketleri Kampanyaları

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Avea İnternet Turkcell

 android iphone destek hatti

En iyi en hızlı 4.5G internet paketleri, kampanyaları hangi operatörde olacak diyenler için 4.5G ihale sonuçları net olmasa’da bir cevap niteliği taşıyor. Tabi alınan bant paketinden daha iyi hizmetlerde verilebilecek.

Hızlı bir 4.5G için iyi bir para ödemek gerekiyor. Ama 3G ile kıyaslarsak en düşük paket bile 3G paketlerinden daha iyi olacağı kesin. 4.5G evet 10 kat daha hızlı bir internet hizmeti. 

4.5G için devlet gerekli alt yapı hizmetlerini tamamladı. Top operatörlerin bu alt yapı için uyumluluk testlerini tamamlaması kaldı. Avea, Turkcell ve Vodafone şimdiden 4.5G internet reklamlarına başladı kısa zaman sonra internet paket kampanyalarına’da başlayacaklardır.

4.5G internet hizmetinden yararlanmadan önce ücret ve bulunduğunuz il, ilçe ve köyle’de 4.5G hizmetinin sorunsuz olarak verilip verilmediğini öğrenmeniz önerilir.

4,5G ihalesinde, 800 MHz frekans bandını Vodafone aldı. Avea 900 MHz frekans bant paketini aldı. Turkcell 1800 MHz, 2100 MHz ve 2600 MHz frekans bantlarına en yüksek teklifi veren oldu.

facebook müşteri hizmetleri

4.5G internet paketlerini operatörler üzerinden almanız önerilir. Nedeni oluşabilecek sorunlarda sorumlu bir aracının olması. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşmeler malum kayıt altına alınıyor. Kendi kendinize bir paket aldınız ama paket aktif olmamış ya da becerememiş olabilirsiniz internet hizmetini kullandınız ve gelen fatura çok ama çok yüksek olabilir. İşte tam burada eğer müşteri hizmetleri ile internet paketi aldıysanız bu sorun çözüme ulaşabilir.

 

4.5G internet paketi almanız için müşteri hizmetleri: Turkcell müşteri hizmetleri 0532 532 0000 Avea müşteri hizmetleri 444 1 500  Vodafone müşteri hizmetleri 0850 542 00 00

Bir önceki yazımız olan Adıma Kaç Hat Açılmış Nasıl Öğrenilir Sorgulaması başlıklı makalemizde Adıma Açılan Hatları Nasıl Öğrenirim, Adıma Kaç Hat Açılmış ve Adıma Kaç Hat Açılmış Nasıl Öğrenirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın